1- دوره MPS  "تحول فردی و اقتصادی" (ویژه عموم)

قیمت اصلی دوره : 5,000,000

قیمت دوره با تخفیف : 1,800,000 تومان

برای افزودن دوره به سبد خرید لطفا

* آشنایی و نحوه پاک‌سازی و برنامه‌ریزی شعور باطن * آموزش هیپنوتیزم * آفرینش ثروت و توانگری (تکنیک نقشه گنج) * قدرت هدف‌گذاری (تکنیک راه روشن) * ارتباط مؤثر با دیگران – فن بیان (تکنیک مهره مار)

🔴 ویژه عموم مردم
💥در این 6 ماه با روش منحصر به فرد  MPS آموخته و اجرایی می‌کنید:
⚡️ آشنایی با شعور باطن: (ضمیر ناخودآگاه – نیروی عظیم و شگفت‌انگیز درونی)
شعور باطن منبع باورهای درونی و اجراکننده آن‌هاست و سیستمی بسیار پیچیده است که تأثیر بسیار عظیمی در موفقیت‌های فردی دارد. در این دوره با عملکرد این نیروی شگفت‌انگیز آشنا می‌شوید.
 
⚡️ نحوه نفوذ، پاک‌سازی و برنامه‌ریزی شعور باطن:
شعور باطنِ هر فرد، نکات مثبت و منفی زندگی او (غم‌ها و شادی‌ها، شکست‌ها و موفقیت‌ها) را دقیقاً در خود ضبط کرده است. انسانی که خواهان خوشبختی و موفقیت است، باید ذهن خود را از منفی‌ها و زشتی‌ها پاک و تزکیه نماید. از کینه، چشم و هم‌چشمی، حسادت، یأس و ناامیدی و... چرا که تا زمان حضور عوامل منفی در ذهن، سرعت وی به سمت خوشبختی بسیار کند خواهد بود.
ضمیر ناخودآگاه با تمام قدرت و عظمتش کاربرد آسانی دارد. در طول این دوره با اصول پاک‌سازی ذهن و رسیدن به آرامش ذهنی آشنا می‌شوید و شاه‌کلید موفقیت و خوشبختی را در اختیار خواهید گرفت.
⚡️ آشنایی و کاربرد اصول موفقیت فردی
⚡️ آشنایی با هاله‌های انرژی و چاکراها
 
🔹 نتایج دوره:
آشنایی با قدرت ذهن و استفاده از توانایی‌های آن و ایجاد میدان انرژی برای جذب تمام اهداف و آرزوها
 
📍 ایجاد:
آرامش فکری، سلامت جسمی، انرژی ذهنی و جسمی، جذابیت و نفوذ در دیگران، هدف‌مندی، قاطعیت، روحیه شادی و قوی، اعتماد به نفس، تناسب اندام، آرامش و موفقیت در کنکور، تقویت حافظه به روش سایکوسایبرنتیک، ارتقاء تحصیلی، تربیت فرزندان نخبه، خلاق و موفق، تعالی و کسب کمالات انسانی، ثروت و توانگری و...
 
📍 رفع:
خاطرات ناخوشایند و آزاردهنده، ضعف اعصاب، افکار مزاحم و منفی، کینه، حسادت، افسردگی، استرس و اضطراب، انواع بیماری‌ها، عادات نامطلوب (سیگار، بدخوابی، ترس‌های واهی، گوشه‌گیری و انزوا، حساسیت و زودرنجی، کم‌رویی و خودکم‌بینی، کم یا پرحرفی، گیجی و سردرگمی) و...
 
🔸 افزایش ایمان و اتصال به نیروی بیکران الهی – استجابت دعا:
ایمان قدرتمندترین نیروی محرک انسان است و وسیله دستیابی به آرامش و قدرت. اکثر انسان‌ها به وجود خدا اعتقاد داشته و او را می‌پرستند، اما این پرستش معمولاً یا از ترس جهنم است یا به طمع بهشت که هر دو ناشی از عدم شناخت صحیح خداوند و باوری عمیق نسبت به اوست. پرستش واقعی از روی عشق است. در این بخش می‌آموزید دوستی صمیمانه با خداوند را و درک می‌کنید لذت آن را.
 
🔹 آشنایی با قوانین کائنات:
هم‌چنان که هر کشوری دارای قوانینی است که در صورت سرپیچی از آنها (چه عمدی و چه سهوی) مجازات و جریمه می‌شویم، جهان نیز بر پایه قوانین خاص آفریده شده است. آشنایی با این قوانین سرعت رسیدن ما را به موفقیت، سلامت، آرامش، ثروت و... افزایش می‌دهد.
 
 
🔸 صمیمیت و ارتباط مؤثر با دیگران – فن بیان (تکنیک مهره‌مار):
بیش از 75% موفقیت یک انسان به نحوه ارتباط و جلب همکاری دیگران بستگی دارد که خود یک هنر است و متأسفانه عده کثیری از مردم از این موهبت و هنر بزرگ بی‌بهره‌اند و ارتباط ضعیف و گاهاً غلط آنها سدی عظیم در جلوی موفقیت‌های‌شان ایجاد می‌کند. در این بخش اصول جلب همکاری دیگران را خواهید آموخت.
 
🔹 ایجاد نشاط و روحیه شاد و عالی:
داشتن روحیه شاد و قوی یکی از مهم‌ترین اصول موفقیت است. چرا که بدون آن حتی با آگاهی کامل به اصول موفقیت در اجرای این اصول دچار مشکل خواهیم شد، مانند اتومبیل گران‌قیمتی که بدون بنزین از حرکت باز می‌ماند. روحیه شاد منشاء سلامت و آرامش است و نگرانی و اضطراب منشاء تمام بیماری‌ها.
 
🔸 قدرت هدف‌گذاری (تکنیک راه روشن):
بیش از 90% مردم در زندگی هدف روشن و مشخصی ندارند و بدون برنامه روزها را به بطالت می‌گذارنند. اصولی که در این بخش می‌آموزید، به رسیدن شما به آرزوهای‌تان، سرعتی شگفت‌انگیز می‌بخشد.
 
🔹 راه‌های افزایش انرژی جسمی و ذهنی:
با فراگرفتن تکینک‌های این بخش می‌توانید سطح انرژی و میزان سلامت خود را به میزان قابل توجهی بالا ببرید.
🔸 ارتباط مؤثر با خود: ایجاد اعتماد به نفس عالی (تکنیک شیر خفته): بدون اعتماد به نفس قوی حتی با داشتن ثروت و دانش فراوان نمی‌توان به موفقیت رسید، چرا که به فرمایش حضرت علی (ع): «بزرگترین سرمایه، اعتماد به نفس است.» اعتماد به نفس ذاتی نیست، بلکه اکتسابی است و اصول آن را در بخش می‌آموزید و سپس حتی با دست خالی و در انبوهی از مشکلات، می‌توانید به موفقیت برسید.
 
🔹 قوانین فردی:
شعور باطن هر فرد دارای باورهایی است که قوانین فردی وی تشکیل می‌دهد. در این بخش با قوانین فردی خود آشنا شده و کاربرد آنها را می‌آموزید.
 
🔸 آموزش هیپنوتیزم:
در این بخش با انواع فرکانس‌های ذهنی آشنا شده و نحوه قرار گرفتن در حالت هیپنوتیزم، بسیار سریع‌تر از گذشته می‌توانید شعور باطن خود را به صورت مثبت برنامه‌ریزی نمایید.
 
🔹 آفرینش ثروت و توانگری (تکنیک نقشه گنج):
اکثر مردم گمان می‌کنند که برای ثروتمند شدن فقط باید پول، پارتی، مدرک و... داشته باشند. در این بخش با اصول مشروع و در عین حال ساده توانگری آشنا می‌شوید. درآمدتان را افزایش داده و راه‌کارهای جدید درآمد را می‌آموزید. خلق ثروت خلاقیت در کسب و کار راه‌کارهای افزایش مشتری تکنیک‌های ذهنی نفوذ در ذهن مشتری
 
 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

 

🎯 این دوره‌ها به صورت MPS (آموزش اصول موفقیت چندجانبه + آموزش اجرا + مشاوره کمک به اجرای صحیح) برگزار گردیده و ثبت‌نام آن فقط یک بار در سال 1400 می‌باشد.
 
👈 در این دوره‌ها علاوه بر آموزش مباحث لازم برای رسیدن به ثروت و موفقیت چندجانبه، به مباحث عملی و کسب نتایج توسط دانشجویان پرداخته می‌شود. نیمی از زمان جلسات، به نحوه عملی‌کردن آموزش‌ها پرداخته شده و انتهای هر جلسه برای روزهای آتی، برنامه اجرایی مؤثر داده می‌شود.
ضمن اینکه در طول فاصله بین جلسات، دانش‌پژوهان می‌توانند با "تماس مستقیم با شخص استاد" اشکالات احتمالی را برطرف نمایند. در جلسه بعدی تمام دانشجویان باید مبحث جلسه قبل را کاملاً عملیاتی کرده و تسلط کامل یافته باشند.
 
👈 جلسات آموزشی به صورت هفتگی و یا هفته درمیان (ماهانه حدود 8 ساعت) است.
 
👈 شروع دوره‌ از آذرماه 1400 می‌باشد.
 
👈 از روز اول شروع دوره تا پایان آن، در هر زمان امکان انصراف و دریافت تمام مبلغ وجود دارد.
 
👈 شرکت‌کنندگان پس از ثبت‌نام، عضو "باشگاه ایرانیان موفق" شده و از خدمات آن بهره‌مند می‌گردند و در پایان دوره نیز، گواهینامه رسمی معتبر دریافت می‌کنند.
 
مدت دوره: 6 ماه

 

الف) دوره غیرحضوری: (مشاوره حضوری با شخص استاد هر 3 ماه یک‌ بار در استان شما)
فقط 1.800 میلیون

 

ب) دوره غیرحضوری طلایی: (با نظارت و مشاوره دائمی تلفنی شخص استاد در کل 6 ماه و برای همه موارد زندگی)
ظرفیت: حدود 20 نفر
 
ج) دوره حضوری: (با نظارت و مشاوره دائمی تلفنی شخص استاد در کل 6 ماه و برای همه موارد زندگی)
ظرفیت: حدود 20 نفر
 
توجه: برای مورد الف امکان ثبت‌نام در سایت وجود دارد، ولی برای موارد ب و ج چون تأیید استاد لازم است، اول به واتس‌آپ شماره 0912.820.4300 پیام بدهید تا یک زمان برای صحبت با استاد تعیین شود، سپس در صورت تأیید ایشان، ثبت‌نام شما انجام خواهد شد.
✳️ "مهم‌ترین ویژگی این دوره این است که علاوه بر آموزش اجرایی مباحث، امکان ارتباط فردی با استاد، جهت گرفتن راهکار عملی کردن آموخته‌ها وجود دارد.

 

 

اگر این دوره در لیست دوره های خریداری شده میباشد، برای مشاهده لطفا وارد شوید.

نظرتان را درباره این مطلب بنویسید !

ارسال دیدگاه
ارسال نظر
captcha