3- دوره MPS "رهبران ثروت‌آفرین" (ویژه صاحبان شرکت‌ها و بیزینس‌ها)

قیمت اصلی دوره : 10,000,000

قیمت دوره با تخفیف : 7,800,000 تومان

برای افزودن دوره به سبد خرید لطفا

‘‘داشتن یک مربی استراتژیک’‘ باعث عبور شما از تنگه‌های شغلی و سازمانی می‌گردد که گاهاً میلیاردها تومان ارزش مادی و معنوی سازمان را ارتقاء می‌دهد و از ضررهای بزرگ اقتصادی و اعتباری جلوگیری می‌نماید...

🔴 ویژه "صاحبان شرکت‌ها، کارخانجات و بیزینس‌های بزرگ"
امروزه مدیریت سازمانی بسیار پیچیده و تخصصی شده و مشکلات، فشارها و بحران‌ها از چندین سو مدیران شرکت‌ها را احاطه کرده است، زیرا اکثر شرکت‌ها و سازمان‌ها علیرغم داشتن مدیران باتجربه دچار مشکلات زیر هستند:
1) یک برنامه استراتژیک واقعی و خوب ندارند. (یعنی اکثراً فکر می‌کنند که دارند!)
2) فکر می‌کنند اگر یک برنامه و استراتژی خوب نگاشته و تدوین کرده و آن را به واحدهای زیرمجموعه جهت اجرا ابلاغ نمایند، به زودی شاهد تحول استراتژیک خواهند بود!
ولی نمی‌دانند که کلمات زیبای نگاشته شده بر روی ورق‌های کاغذ، هیچ شرکتی را تاکنون متحوّل نکرده است!

 

روایت ‘‘انّما الاعمال بالنّیات’‘ را خیلی‌ها شنیده‌اند، اما نمی‌دانند که کامل آن ‘‘انّما الاعمال بالنّیات و الخواتیم’‘ است، یعنی کارها به نیت بستگی دارد و البته نتایج آن. یعنی هدف و نیّت استراتژیک در یک شرکت خوب است، ولی لزوماً نتایج و تحول استراتژیک ایجاد نمی‌کند! تفاوت شرکت‌های موفق و ناموفق دو چیز است:
1) داشتن برنامه استراتژیک
2) اجرای درست و کامل آن در عمل سازمان‌های بسیاری را می‌بینیم که به اهداف‌شان که تحقق ذهنیت‌شان است، نمی‌رسند. آمارها نشان می‌دهد که حدود 80% شرکت‌ها از رسیدن به اهداف استراتژیک خود باز می‌مانند. با فرض داشتن یک برنامه استراتژیک و صحیح، باز شاهد شکست حدود 70% از استراتژی‌های درست، ‘‘در مرحله اجرا’‘ هستیم.

 

موفقیت پایدار = استراتژی هوشمندانه + اجرای قدرتمندانه
اکثر مدیران در پر کردن ‘‘شکاف بین اهداف و اجرا’‘ ناکامند، حتی مدیران باتجربه!

 

امروزه فرآیند جهانی شدن و تغییرات سریع تکنولوژی‌ها، کمبود منابع انسانی با مهارت بالا، تغییر نیازها و سلایق مشتریان و بالا رفتن سطح توقع آنان، زیاد شدن رقبا، ایجاد مشکلات پیچیده کاری که به بحران تبدیل می گردند، موجب شده که دیگر تحصیلات دانشگاهی و نیز تجارب بالای مدیران را در عرصه رقابت مصون نگه ندارد.

 

رئیس شرکت نوکیا پس از اینکه سهام این شرکت 99% کاهش یافت، در برگزاری نشست خبری اعلام فروش این شرکت به مایکروسافت گفت: «ما هیچ اقدام اشتباهی انجام ندادیم، سخت تلاش کردیم، اما علیرغم همه این‌ها شکست خوردیم!»
در ایران نیز این قصه غُصه‌دار کم نیست. ارج، آزمایش، ایرانیت و... و شرکت‌هایی که همین الان در حال نزدیک شدن به پرتگاه ورشکستگی هستند...
ولی یادتان باشد همیشه راه‌کاری وجود دارد، حتی اگر شما آن را نشناسید!

 

مارشال گلد اسمیت می‌گوید: «رهبران بزرگ باید ظرفیت‌های بالایی داشته باشند. آنها باید استراتژی، دانش شغلی، پدیده جهانی شدن و تأثیر فن‌آوری بر کسب و کارشان را درک کنند. رهبران باید روی افراد تأثیر بگذارند، برای آنان الهام‌بخش بوده و فرآیند مربی‌گری برای‌شان انجام شود. مربی‌گری یک کار فنی یا فکری نیست، بلکه موقعیت و فرصتی است که خود مدیران باید بخواهند، بپذیرند و ایجاد نمایند.»

 

سازمان موفق سازمانی است که مدیر آن به رشد شخصی و حرفه‌ای خود و منابع انسانی‌اش توجه ویژه دارد. تمام مدیران موفق اذعان دارند که رشد شخصی آنها اساسی‌ترین نکته در رشد کل شرکت است. ‘‘داشتن یک مربی استراتژیک’‘، باعث عبور شما از تنگه‌های شغلی و سازمانی می‌گردد که عبور از این موقعیت‌ها گاهاً میلیاردها تومان ارزش مادی و معنوی سازمان را ارتقاء می‌دهد و از ضررهای بزرگ اقتصادی و اعتباری شما جلوگیری می‌نماید.
امروزه داشتن مربی در نزد نخبگان و مدیران رده بالا فقط یک نیاز ساده نیست، بلکه لازمه تحول‌آفرینی در سازمان‌شان است.
 
⚡️ در این دوره 12 ماهه آموخته و اجرا می‌کنید:
تحول استراتژیک سازمانی در زمینه‌های اجرایی، مالی، منابع انسانی، بازاریابی و فروش، روابط عمومی و تبلیغات، مدیریت زمان و نیز رهایی از قرض و وام، خروج از چرخه پرکاری و کم‌درآمدی، رهایی از مشکلات تأمین سرمایه و نقدینگی، صعود بی‌تقلا در نردبان رشد اعتباری و مادی سازمان و خلاصه هر آنچه برای رسیدن واقعی به یک شرکت پیشرو و موفق لازم است.
 
 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

 

🎯 این دوره‌ها به صورت MPS (آموزش اصول موفقیت چندجانبه + آموزش اجرا + مشاوره کمک به اجرای صحیح) برگزار گردیده و ثبت‌نام آن فقط یک بار در سال 1400 می‌باشد.

 

👈 در این دوره‌ها علاوه بر آموزش مباحث لازم برای رسیدن به ثروت و موفقیت چندجانبه، به مباحث عملی و کسب نتایج توسط دانشجویان پرداخته می‌شود. نیمی از زمان جلسات، به نحوه عملی‌کردن آموزش‌ها پرداخته شده و انتهای هر جلسه برای روزهای آتی، برنامه اجرایی مؤثر داده می‌شود.

ضمن اینکه در طول فاصله بین جلسات، دانش‌پژوهان می‌توانند با "تماس مستقیم با تیم استاد" (حضوری: مستقیم با شخص استاد) اشکالات احتمالی را برطرف نمایند. در جلسه بعدی تمام دانشجویان باید مبحث جلسه قبل را کاملاً عملیاتی کرده و تسلط کامل یافته باشند.
 
👈 جلسات آموزشی به صورت هفتگی و یا هفته درمیان و (ماهانه حدود 8 ساعت) است.
 
👈 شروع دوره‌ از آذرماه 1400 می‌باشد.
 
👈 از روز اول شروع دوره تا پایان آن، در هر زمان امکان انصراف و دریافت تمام مبلغ وجود دارد.
 
👈 شرکت‌کنندگان پس از ثبت‌نام، عضو "باشگاه ایرانیان موفق" شده و از خدمات آن بهره‌مند می‌گردند و در پایان دوره نیز، گواهینامه رسمی معتبر دریافت می‌کنند.
 
مدت دوره: 12 ماه

 

الف) دوره غیرحضوری: (مشاوره حضوری با شخص استاد هر 3 ماه یک‌ بار در استان شما)
فقط 7.800 میلیون

 

ب) دوره غیرحضوری طلایی: (با نظارت و مشاوره دائمی تلفنی شخص استاد در کل 12 ماه و برای همه موارد زندگی)
ظرفیت: حدود 20 نفر
 
ج) دوره حضوری: (با نظارت و مشاوره دائمی تلفنی شخص استاد در کل 12 ماه و برای همه موارد زندگی)
ظرفیت: حدود 20 نفر
 
توجه: برای مورد الف امکان ثبت‌نام در سایت وجود دارد، ولی برای موارد ب و ج چون تأیید استاد لازم است، اول به واتس‌آپ شماره 0912.820.4300 پیام بدهید تا یک زمان برای صحبت با استاد تعیین شود، سپس در صورت تأیید ایشان، ثبت‌نام شما انجام خواهد شد.
✳️ "مهم‌ترین ویژگی این دوره این است که علاوه بر آموزش اجرایی مباحث، امکان ارتباط فردی با استاد، جهت گرفتن راهکار عملی کردن آموخته‌ها وجود دارد.

 

 

نظرتان را درباره این مطلب بنویسید !

ارسال دیدگاه
ارسال نظر
captcha