بـه زودی

"اپلیکیشن معجزه ذهن"

در 2 نسخه IOS و اندروید، راه‌اندازی می‌شود:

 

✳️ با معرفی این اپلیکیشن به دیگران، در اشاعه فرهنگ مثبت‌نگری و موفقیت و خوشبختی مردم سهیم باشید که طبق قانون کارما این نیکی به زندگی خودتان باز می‌گردد.

✳️ ضمناً " اعتبار مالی خود را افزایش دهید."

👈 بدین صورت که با  نصب اپ توسط هر نفر از آنان، مبلغ 20 هزار تومان به کیف پول شما و نیز عضو جدید (هر دو نفر جمعاً 40 هزار تومان)  جهت تهیه محصولات، دوره و سمینار، مسابقه و... افزوده می‌گردد.

به عبارت دیگر "یک میلیون تومان" به اعتبار شما اضافه می‌شود، اگر 50 نفر از دوستان‌تان با معرفی شما عضو این اپلیکیشن شوند و تعداد بیشتر = شارژ بیشتر کیف پول.😊

🔸 برای این کار می‌توانید:
1) با زدن دکمه اشتراک‌گذاری زیر، لینک معرفی سایت (مخصوص شما) را دریافت و برای افرادی که در دفتر تلفن‌تان وجود دارد، ارسال نمایید.

2) این لینک را با عکسی زیبا در کانال و گروه‌های تلگرامی، پیج اینستاگرام و لینکدین، وب‌سایت و... قرار دهید.

⚡️توجه:

📍 لینک اشتراک‌گذاری افراد با یکدیگر متفاوت است، چون انتهای آدرسِ لینک، کد معرفی مخصوص شماست، یعنی هر کسی که با این لینکِ شما، عضو سایت شود، در سامانه مشخص است که معرفش شما بوده‌اید.

📍 به‌عبارت دیگر حتی افرادی که شما را نمی‌شناسند و در شبکه‌های اجتماعی‌  که شما لینک را گذاشته‌اید، نسبت به عضویت در سایت اقدام کنند، سامانه به صورت هوشمند به ازاء هر نفر 20 هزار تومان به کیف پول شما اضافه می‌کند. پس تا می‌توانید نسبت به درج "لینک اشتراک‌گذاری اختصاصی خود" در فضای مجازی اقدام کنید...😊

 

نظرتان را درباره این مطلب بنویسید !

ارسال دیدگاه
ارسال نظر
captcha