دوره کوچینگ (آموزش عملیاتی)

💥 تفاوت دوره کوچینگ با دوره‌های آموزشی چیست؟
یک نفر از محمدعلی‌کلی پرسید: شما الان قهرمان جهان هستید، پس چرا هنوز هم مربی دارید؟
او لبخندی زد و گفت: انسان هرگز نباید خود را از داشتن مربی بی‌نیاز احساس کند، حتی اگر قهرمان جهان باشد. مربی در نقاطی به کمک ما می‌آید که علی‌رغم داشتن دانش کافی، به دلیل فشارهای زیاد محیط از عمل به آن عاجز می‌مانیم. در آن لحظات است که مربی، ما را مانند قطاری که از ریل خارج شده، دوباره روی ریل می‌اندازد. در تمدن ایران‌زمین نیز در این‌باره سفارش بسیار شده است.
مثلاً حافظ می‌فرماید:
سالک نرسد بی‌مدد پیر، به جایی
بی‌زورِ کمان ره نبرد تیر، به جایی
بی پیر مرو تو در خرابات
هر چند سکندر زمانی
یا مولوی می‌فرماید:
پیر را بگزین که بی‌پیر این سفر
هست بس پر آفت و خوف و خطر
کوچینگ یک دانش جدید نیست. ما در علوم نظری واژه معلم داریم و در علوم عملی واژه مربی. مثلاً معلم تاریخ، جغرافی، شیمی و... داریم، ولی معلم شنا نداریم، بلکه مربی شنا داریم. چون نقش مربی در شنا، کاراته، نقاشی، خطاطی، رانندگی، آشپزی و ... فقط انتقال دانش نیست، بلکه مربی باید کنار شاگردانش باشد تا آنان با عمل درست به اصول، به نتیجه نهایی برسند.
بهترین روش آموختن، از قدیم روش استاد - شاگردی است. مثلاً در کنار یک استاد رزمی و... اگر بتوانید شاگردی کنید، علم و عمل را با هم و به طور عمیق می‌آموزید. با افشاگری‌های کویین ترودو، این روش در جوامع مخفی (فراماسونری، اسکال‌ان‌بولز، برادر هود و...) نیز به گفته دونالد ترامپ، روش اصلی رشد اعضاء بوده و برای حفظ قدرت و ثروت بین خودشان اجرا می‌گردد.
کوچینگ یا مربی‌گری یعنی:
🔸 بالفعل‌کردن توانمندی‌های فردی و شغلی و بالقوه افراد ( کشف توانمندی‌های پنهان)
🔸 آسان و تسریع فرآیند کسب نتیجه و رسیدن به اهداف
🔸 کمک در زمان‌هایی که فرد علم را دارد، ولی در عملی‌کردن آن مشکل دارد (فوت کوزه‌گری)
🔸 انگیزه و انرژی‌اش کافی نیست تا آنچه را آموخته بتواند عملی کند.
مربی کمک می‌کند که:
🔹 بین موارد مهم و اهم بتوانید انتخاب درستی داشته باشید. چون تمایز موارد خوب و بد کار سختی نیست، گاهاً بین موارد خوب و خوب‌تر مردد می‌مانید.
🔹 روی اهداف‌تان تمرکز داشته باشید. چون اصلی‌ترین مسأله رسیدن به هدف، تمرکزِ کامل روی آن است.
🔹 در مواجهه با مشکلات و مسائل، به شیوه کاملاً خلاقانه خلق راهکار نمایید.
🔹 کمک کند راه‌حل را از درون خودتان کشف کنید، نه اینکه فقط خودش راه حل بدهد. او به شما اندیشه نمی‌دهد، بلکه به شما اندیشیدن درست و متعالی را می‌آموزد.
🔹 مهارت‌های رهبری خود را افزایش داده و مهارت خلق و آفریدن خود را کشف نمایید.
آموزش را می‌توان به صورت گروهی و در زمانی کوتاه انجام داد که امروزه اکثر دوره‌ها و سمینارها به این شکل برگزار می‌شود. آموختن، کار دشواری نیست، اما اجرا و عملی‌کردن آن آموخته‌ها، آن هم زمانی که در یک گروه و سازمان قرار داریم، بسیار دشوار خواهد بود.
کوچینگ آموزش نیست، یادگیری عملی و عمیق افراد است، آموزشی است که به تغییر باور و رفتار منجر می‌شود.
کوچینگ باعث می‌شود که فرد در عملی‌کردن آموزه‌های خود ترسی نداشته باشد، چون یک فرد دانا و باتجربه را در کنار خود می‌بیند.
استاد کوچینگ باید دانش فراوان و تجربه قوی در حوزه‌های اجرایی داشته باشد تا اقدام به برگزاری دوره‌های ثروت و موفقیت کند.
کسی که دارای شرکت و بنگاه اقتصادی با گردش مالی میلیاردی باشد تا آموزه‌هایش بتواند شاگردانش را میلیاردر کند. داشتن تحصیلات عالیه خصوصاً در حوزه‌های مدیریت استراتژیک، علوم ذهنی و روان‌شناسی بر قدرت استاد می‌افزاید و دانشی را انتقال می‌دهد که خودش آنها را در بوته اجرا و آزمایش قرار داده است و این تجارب را می‌خواهد به دانشجویان‌شان منتقل نماید.
کسی نمی‌تواند ادعای مربی‌گری کند، مگر اینکه در آن زمینه تجارب بسیار کلان و همچنین متنوع و چندمنظوره‌ای داشته باشد، چه رسد به این‌که شنا نکرده‌، کلاس کوچینگ آموزش شنا برگزار کند!
لذا دانشجویان باید به این نکته توجه کنند که:
بلای عشق را جز عاشق شیدا نمی‌داند
به دریا رفته می‌داند مصیبت‌های طوفان را
دکتر احمدی‌منش از سال 1377با برگزاری دوره‌های آموزشی کاملاً اجرایی، برای نمایش قدرت ذهن در شهرهای مختلف کشور سمینار آتش‌پیمایی را برگزار نمود، ضمن این‌که در طول این سال‌ها به مربی‌گری نیز مشغول بوده است. به عنوان نمونه در سال 1393 با پذیرش مربی‌گری ذهنی تیم ملی کاراته جمهوری اسلامی "به عنوان اولین مربی ذهنی کشور" به خانم حمیده عباسعلی کمک نمود تا با قدرت و سرعت به قهرمانی آسیا و جهان برسد و نیز در حوزه‌های مدیریت و رشد مالی، طی این سال‌ها در کنار مدیران بزرگ اقتصادی قرار داشته است.
آموزش نتیجه‌گرای شما توسط فردی انجام می‌شود که:
📍 فقط یک سخنران موفقیت نیست، بلکه یک مربی پرتجربه است!
📍 دو بار از زیر صفر شروع کرده و در کارخانه، مجموعه مالی اعتباری، شرکت‌ها و استارت‌آپ‌هایش، تجربه گردش مالی چند میلیاردی دارد، لذا تجارب ارزشمندی را در اختیار دانشجویان قرار می‌دهد.
📍 از اولین اساتید موفقیت فردی و اقتصادی کشور با 23 سال سابقه سخنرانی است و مسئولیت‌ها و سوابق بسیار ارزشمندی دارد.
📍 اصول موفقیت را با علوم ذهنی و نیز با علم مدیریت استراتژیک آمیخته و بزرگ‌ترین ابهام شما را برطرف می‌کند: دلیل موفق نشدن دانش‌آموختگان با این همه سمینار و کتب موفقیت!
👈 با مطالعه زندگی‌نامه، سوابق و فعالیت‌های ایشان (در بخش درباره ما) متوجه می‌شوید که چه دانش و تجارب عظیمی پشتوانه برگزاری دوره‌های کوچینگ (آموزش عملیاتی) قرار دارد.
در این دوره‌ها به آموختن، رشد و نتیجه‌گیری یکایک دانشجویان توجه ویژه می‌گردد. از بیان سخنان زیبای انگیزشی که این روزها خصوصاً در فضای مجازی بسیار زیاد شده است! به تنهایی خودداری شده و تمرکز روی عمل و نتیجه گرفتن دانشجویان است، به قول صائب تبریزی:
یا رب از عرفان مرا پیمانه‌ای سرشار ده
چشم بینا، جان آگاه و دلی بیدار ده
مدتی گفتار بی‌کردار کردی مرحمت
روزگاری هم به من کردار بی‌گفتار ده
استاد با توجه به اشراف بر موفقیت همه‌جانبه (معنویت، ثروت، سلامت، آرامش، خانواده، عشق و خدمت به دیگران) دانشجویان را نه فقط در زمینه مالی و اقتصادی، بلکه در تمام زمینه‌ها رشد می‌دهد. چه بسیار ثروتمندانی که طی این سال‌ها به ایشان مراجعه و برای حل بحران فردی و خانوادگی‌شان از ایشان کمک گرفته‌اند.

راهنمای ثبت نام

🎯 این دوره‌ها فقط یک بار در سال 1400 و به صورت کوچینگ (آموزش اصول + آموزش اجرا + نظارت و کمک به اجرای صحیح + مشاوره خصوصی همه جانبه) در 2 گروه برگزار می‌گردد:
💥 1- دوره ‘‘تحول فردی و اقتصادی’‘ ویژه ‘‘عموم مردم"
مدت دوره: 4 ماه
💥 1- دوره ‘‘استراتژی ثروت’‘ ویژه ‘‘صاحبان کسب‌وکارها"
مدت دوره: 4 ماه
💥 2- دوره ‘‘رهبران ثروت‌آفرین’‘ ویژه ‘‘صاحبان شرکت‌ها، کارخانجات و بیزینس‌های با گردش مالی بالا"
مدت دوره: 4 ماه
👈در این دوره‌ها علاوه بر آموزش مباحث لازم برای رسیدن به موفقیت و ثروت، به مباحث عملی و کسب نتایج توسط دانشجویان پرداخته می‌شود.
نیمی از زمان جلسات، به نحوه عملی‌کردن آموزش‌ها پرداخته شده و انتهای هر جلسه برای روزهای آتی، برنامه اجرایی مؤثر داده می‌شود.
ضمن اینکه در طول فاصله بین جلسات، دانشجویان همیشه می‌توانند با "تماس مستقیم با استاد" اشکالات احتمالی را برطرف نمایند. در جلسه بعدی تمام دانشجویان باید مبحث جلسه قبل را کاملاً عملیاتی کرده و تسلط کامل یافته باشند.
👈 با توجه به اجرایی و نتیجه‌گرا بودن این دوره و تعهد به اخذ نتیجه تمام دانشجویان، ظرفیت دوره استراتژی ثروت فقط 20 نفر و دوره تحول فردی و اقتصادی فقط 50 نفر می‌باشد.
👈 مهلت ثبت‌نام تا پایان مرداد 1400 می‌باشد، اما با توجه به تعداد محدود پیش‌ثبت‌نام‌، به محض تکمیل ظرفیت حتی زودتر از این تاریخ، ثبت‌نام به اتمام می‌رسد.
👈 ثبت‌نام‌کنندگان اولیه، در اوایل شهریور به جلسه مصاحبه فردی با استاد دعوت شده و نفرات برتر با نظر ایشان انتخاب خواهند شد.
👈 شروع دوره‌ها از مهرماه 1400 می‌باشد.
👈 جلسات آموزشی به صورت یک هفته در میان است (ماهی 2 روز) و در کنار آن، تعالیم غیرحضوری و تماس‌های تلفنی در بین جلسات الزامی است و همگی افراد دائماً تحت نظر و مشاوره استاد خواهند بود.
👈 به علاقمندان، گواهینامه رسمی از "هلدینگ ایرانیان موفق" اعطاء می‌گردد.
👈 مباحث مالی دوره:
📍روش1️⃣ پرداخت هزینه دوره به طور ثابت
📍روش2️⃣با توجه به اطمینان استاد از افزایش درآمد دانشجویان: پرداخت بخشی از "فقط افزایش درآمد"
برای ثبت‌نام در این دوره‌ها، فرم مربوطه را تکمیل و  حدود 10% هزینه کامل دوره را به عنوان پیش‌ثبت‌نام موقت، واریز نمایید و منتظر اعلام روز جلسه سخنرانی معارفه دوره توسط استاد باشید.
👈 جلسه معارفه برای ثبت‌نام‌کنندگان اولیه با حضور استاد برگزار می‌گردد که پس از آن می‌توانند تصمیم بگیرند که در جلسه مصاحبه خصوصی شرکت کرده و یا کلاً انصراف بدهند که در این صورت، تمام مبلغ پیش‌ثبت‌نام مسترد می‌گردد.
پس لطفاً نه دوره و نه مبلغ آن را قضاوت نکنید، به جلسه معارفه آمده و توضیحات را بشنوید و تصمیم درست را آنجا بگیرید.
👈 در صورتی که پس از مصاحبه گزینش نشوید، مبلغ پیش‌ثبت‌نام، به طور کامل مسترد می‌گردد.
⚡️ اگر هزینه آموزش‌تان را در بانک یا جایی سرمایه‌گذاری کنید، یک سال دیگر چقدر اضافه می‌شود؟! فکر می‌کنید این سرمایه‌گذاری که روی خودتان انجام می‌دهید، چقدر برای شما ارزش افزوده ایجاد می‌کند؟! (مادی، معنوی، اعتباری، خانوادگی، علمی و...)
👈 از روز اول شروع دوره تا پایان آن، در هر زمان امکان انصراف و دریافت تمام مبلغ وجود دارد.
✳️ "مهم‌ترین ویژگی این دوره این است که علاوه بر آموزش مباحث به صورت نیمه‌گروهی، تقریباً امکان ارتباط دائمی با استاد جهت گرفتن راهکار عملی کردن آموخته‌ها و نیز مشاوره خصوصی برای تک‌تک مسائل زندگی برای دانش‌پژوهان وجود دارد."

جهت ثبت نام از لیست ترم ها ، ترم مورد نظر را انتخاب نمایید.